openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Details
nn: Detaljar

en: Empty
nn: Tom

en: Unpublished
nn: Upublisert
