openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Details
ps: سپړنې

en: Empty
ps: تش
