openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Delete folder
ru: Удалить папку

en: Add folder
ru: Создать папку

en: Published
ru: Опубликовано

en: Location
ru: Место

en: Revisions
ru: Редакции

en: Details
ru: Подробности

en: Inactive
ru: Неактивно

en: List view
ru: В виде списка

en: Folders
ru: Папки

en: Folder
ru: Папка

en: Root
ru: Корень

en: in
ru: в

en: Empty
ru: Пусто

en: No results found
ru: Результаты не найдены

en: Changed
ru: Изменение

en: Document
ru: Документ

en: Documents
ru: Документы

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Create folder
ru: Создать папку

en: Download file
ru: Скачать файл

en: folder
ru: папка

en: Search...
ru: Поиск...

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Referenced by
ru: Связано с
