openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Revisions
sl: Različice

en: Details
sl: Podrobnosti
