openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Delete folder
sv: Radera mapp

en: Add folder
sv: Lägg till mapp

en: Published
sv: Publicerad

en: Location
sv: Plats

en: Revisions
sv: Versioner

en: Details
sv: Detaljer

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: List view
sv: Listvy

en: Folder
sv: Mapp

en: Root
sv: Rot

en: in
sv: i

en: Empty
sv: Töm

en: Changed
sv: Ändrad

en: Document
sv: Dokument

en: Documents
sv: Dokument

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Download file
sv: Ladda ned fil

en: folder
sv: mapp

en: View mode
sv: Visningsläge
