openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Details
te: వివరాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
