openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
