openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Details
az: Detallar

en: in
az: daxildir

en: Empty
az: Boş

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: View mode
az: Baxış rejimi
