openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Delete folder
cs: Smazat složku

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Revisions
cs: Revize

en: Details
cs: Detaily

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Folder
cs: Složka

en: Root
cs: Kořen

en: in
cs: v

en: Empty
cs: Prázdný

en: Changed
cs: Změněno

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Unpublished
cs: Skryto

en: folder
cs: složka

en: View mode
cs: Režim zobrazení
