openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Revisions
he: גרסאות

en: Details
he: פרטים

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Folder
he: תיקיה

en: in
he: ב

en: Empty
he: ריק

en: Changed
he: השתנה

en: Document
he: מסמך

en: Documents
he: מסמכים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: folder
he: תיקייה

en: Search...
he: חיפוש...

en: View mode
he: מצב תצוגה
