openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: Search
ja: 検索

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Add folder
ja: フォルダーを追加

en: Published
ja: 掲載

en: Location
ja: 場所

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Details
ja: 詳細

en: List view
ja: リスト表示

en: Root
ja: ルート

en: Empty
ja: 空

en: Changed
ja: 変更済

en: Document
ja: ドキュメント

en: Documents
ja: ドキュメント

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: folder
ja: フォルダー

en: View mode
ja: ビュー・モード
