openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Empty
jv: Kosong
