openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Empty
ka: ცარიელი
