openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
