openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Details
ne: विस्तृत

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
