openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
