openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
