openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Empty
sk: Prázdne

en: Changed
sk: Zmenené

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
