openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Empty
ta: காலி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
