openintranet_documents (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Details
ur: تفصیلات

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
