openintranet_documents (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Details
ast: Detalles

en: Empty
ast: Ermu
