openintranet_documents (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Published
fil: Inilathala

en: No results found
fil: Walang mga resulta na natagpuan
