openintranet_documents (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Revisions
hr: Revizije

en: Details
hr: Detalji

en: in
hr: u

en: Empty
hr: Prazno
