openintranet_documents (1.0.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
