openintranet_documents (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Published
ro: Publicat

en: Location
ro: Locația

en: Revisions
ro: Revizii

en: Details
ro: Detalii

en: Inactive
ro: inactiv

en: Root
ro: Rădăcină

en: in
ro: în

en: Empty
ro: Gol

en: Changed
ro: Schimbat

en: Documents
ro: Documente

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
