openintranet_documents (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Published
tr: Yayında

en: Location
tr: Konum

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Folder
tr: Klasör

en: Root
tr: Kök

en: in
tr: içinde

en: Empty
tr: Boş

en: Changed
tr: Değişti

en: Document
tr: Belge

en: Documents
tr: Belgeler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Download file
tr: Dosyayı indir

en: Search...
tr: Ara...

en: View mode
tr: Görünüm kipi
