openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Open
da: Åben

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Source URL
da: Kilde-URL

en: Published
da: Udgivet

en: Location
da: Lokation

en: Revisions
da: Versioner

en: Details
da: Detaljer

en: Inactive
da: Inaktiv

en: List view
da: Listevisning

en: Folder
da: Mappe

en: Root
da: Rod

en: in
da: i

en: Source
da: Kilde

en: Source type
da: Kildetype

en: Empty
da: Tom

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Changed
da: Ændret

en: Document
da: Dokument

en: Documents
da: Dokumenter

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Download file
da: Download fil

en: folder
da: mappe

en: document
da: dokument
