openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Open
et: Avatud

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Delete folder
et: Kustuta kaust

en: Add folder
et: Lisa kaust

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Details
et: Üksikasjad

en: Inactive
et: Passiivne

en: Folders
et: Kaustad

en: Add Folder
et: Lisa kaust

en: Folder
et: Kaust

en: Root
et: Juur

en: in
et: hulgas

en: Source
et: Allikas

en: Empty
et: Tühi

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: folder
et: kaust

en: View mode
et: Kuvarežiim
