openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Open
gl: Aberta

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Revisions
gl: Revisión

en: Details
gl: Detalles

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Root
gl: Raíz

en: in
gl: en

en: Source
gl: Orixe

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Empty
gl: Valeiro

en: Changed
gl: Cambiado

en: Documents
gl: Documentos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: View mode
gl: Modo de vista
