openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Open
km: បើក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Empty
km: ទទេ
