openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: in
mk: во
