openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Empty
mn: Хоосон
