openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම
