openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Open
th: เปิด

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Revisions
th: รุ่น

en: Details
th: รายละเอียด

en: in
th: ใน

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: View mode
th: โหมดของวิว
