openintranet_documents (1.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Source
ug: مەنبە

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش
