openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Open
ar: مفتوح

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Published
ar: منشور

en: Location
ar: الموضع

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Details
ar: التفاصيل

en: List view
ar: عرض بالقائمة

en: in
ar: في

en: Source
ar: المصدر

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: Empty
ar: فارغ

en: Changed
ar: تم التغير

en: Document
ar: وثيقة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
