openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Open
be: Адкрыць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Revisions
be: Версіі

en: Details
be: Падрабязна

en: Source
be: Крыніца

en: Empty
be: Пусты

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: View mode
be: Лад выгляду
