openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel
