openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Open
eo: Malfermu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Details
eo: Detaloj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
