openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Details
kk: Мәліметтер
