openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Description
ms: Huraian

en: Download
ms: Muat turun

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: Parent
ms: Induk

en: Name
ms: Nama

en: Preview
ms: Pratonton

en: Open
ms: Buka

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Location
ms: Lokasi

en: Revisions
ms: Semakan

en: Details
ms: Butiran

en: Empty
ms: Kosong

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan
