openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Search...
sr: Претрага...

en: View mode
sr: Врста приказа
