openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Open
fi: Avoin

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: Revisions
fi: Versiot

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: List view
fi: Listanäkymä

en: Root
fi: Päätaso

en: in
fi: sisällä

en: Source
fi: Lähde

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: View mode
fi: Näyttötila
