openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
