openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Open
lv: Atvērts

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Delete folder
lv: Dzēst mapi

en: Add folder
lv: Pievienot mapi

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Folders
lv: Mapes

en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

en: Folder
lv: Mape

en: in
lv: iekš

en: Source
lv: Avots

en: Empty
lv: Tukšs

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: folder
lv: mape

en: View mode
lv: Skata režīms
