openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
