openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Open
pl: Otwarte

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Delete folder
pl: Usuń folder

en: Add folder
pl: Dodaj folder

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Published
pl: Opublikowane

en: Location
pl: Położenie

en: Revisions
pl: Wersje

en: Details
pl: Szczegóły

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Root
pl: Korzeń

en: in
pl: wśród

en: Source
pl: Źródło

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Empty
pl: Pusty

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Document
pl: Dokument

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Please upload a file.
pl: Proszę wgrać plik.

en: Create folder
pl: Stwórz katalog

en: folder
pl: katalog

en: Search...
pl: Szukaj...

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: documents
pl: dokumenty
