openintranet_documents (1.0.0-alpha6) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat
