openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Create
be: Стварыць

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Score
be: Адзнака

en: Count
be: Колькасць

en: General
be: Агульны

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Features
be: Функцыі

en: Entity
be: Сутнасць

en: users
be: карыстальнікі(-аў)
