openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Create
bg: Създаване

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Points
bg: Точки

en: Count
bg: Брой

en: General
bg: Общи

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: users
bg: потребители
